Mitsubishi yeni CanterTFB75L Çift Kabinli Kamyon

en ucuz ikinciel kamyon fiyatları ve Mitsubishi yeni CanterTFB75L Çift Kabinli Kamyonlar

Mitsubishi Yeni Fuso Canter Kamyon fiyatları Listesi 2015 model

TAVSİYE EDİLEN KAMPANYALI ÖTV + KDV DAHİL SATIŞ FİYATI
TF A35 MT         77.628 TL
TF A35L MT         82.372 TL
TF B35 MT         84.844 TL
TF B75 MT         99.552 TL
TF B75L MT          102.088 TL
TF B85 MT         110.352 TL
TF B85 DUONIC         111.469 TL
TF B85L MT          113.850 TL
TF B85L DUONIC          115.363 TL
TFB75L MT (ÇİFT KABİN)     129.918 TL
Yasa ve uygulamalardaki değişikliklerden kaynaklanacak vergi, masraf ve fiyat değişiklikleri müşterinin sorumluluğundadır.
Temsa Motorlu Araçlar teknik özellik, donanım ve fiyatlarını önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.
TRAFİK SİGORTASI FİYATLARA DAHİL DEĞİLDİR

Yerli otomobile sipariş yağıyor

Daha yüksek tonaj ve yakıt ekonomisi Yeni Canter’de birleşti
8,5 tonluk Yeni Canter TF B85 serisi, hem yüksek tonajı hem de Canter’in kendini kanıtlamış yakıt ekonomisiyle sahibine daha fazla kazandırıyor.

Yeni Canter TF B85, üstün teknolojiyle üretilmiş sağlam ve hafif şasisiyle size daha fazla yük taşıma avantajı sağlıyor.

Farklı sektörlerin kullanım ve taşımada değişkenlik gösteren beklentilerine uygun olarak Yeni Canter TF B85 serisinde uzun şasi ve Duonic şanzıman seçenekleri de sunuluyor.

Mitsubishi Fuso Canter, yıllardır hafif kamyon sınıfında yakıt ekonomisiyle özdeşleşmiş bir marka olup, 2.998 cc’lik yeni Euro5 motoru ile birlikte önceki modele göre çok daha az yakıt tüketerek, yakıt ekonomisindeki iddiasını en üst seviyeye taşıyor. Performanstan asla taviz vermeden yakıt ekonomisi sağlayan Canter, mazotu en verimli şekilde kullanarak harcamalarınızı minimuma indiriyor.

sıfır km Hyundai Yeni i20 Coupe / i20 otomobil fiyatları listesi 2015 model

Sadece motor özellikleri değil, DUONIC şanzıman da artık cebinizi koruyacak. Otomatikleştirilmiş şanzıman, kullanıcı için vites değişiminden önce en uygun vitesi kendisi seçerek, gereksiz güç kaybı yaşanmasına izin vermiyor ve yakıt tüketiminizi azaltıyor.
Ayrıca DUONIC şanzımanın bir özelliği olan ECO mod ile yakıt ekonomisini daha da arttırmak mümkün. ECO mod seçeneği mümkün olan en düşük devirlerde aracınızı kullanmanızı sağlayarak yakıttan maksimum seviyede tasarruf etmenizi sağlıyor.

2015 model Fiat Fiat Doblò ve Fiorino İster 34.240 TL’den Başlayan Fiyatlarla Peşin İster 20.000 TL 20 Ay %0 Faiz Fırsatıyla
DÜNYADA BİR İLK!
Dünyanın ilk otomatikleştirilmiş vites sistemine sahip hafif kamyonu olan Canter, sınıfında yine bir ilke imza atıyor. DUONIC™ şanzımanlı Canter; üstün performans, kullanım konforu ve kesintisiz hızlanma gibi avantajlara sahip olmanın yanı sıra, kullanıcısının yakıttan maksimum seviyede tasarruf etmesini de sağlıyor.
ÇİFT KAVRAMALI OTOMATİK ŞANZIMAN DUONIC™
Hem performans hem de yakıt verimliliğinde otomatik ve düz vitesin en iyi özellikleri üzerine tasarlanan DUONIC™, kullanıcısına her açıdan birçok avantaj sunuyor. Rampada kalkış yaparken geri kaydırmıyor, Eco Mod seçildiğinde yakıt tasarrufunu maksimize ediyor, Hassas İlerleme Fonksiyonu sayesinde ise trafikte ilerlerken ya da park alanına yanaşırken büyük kolaylık sağlıyor.
DUONIC™ NASIL ÇALIŞIYOR?

DUONIC™ sisteminin çift kavramalı şanzımanı, tek ve çift numaralı vitesler için ayrı kavrama mekanizmaları kullanır. Bu sayede sistem, kendini bir sonraki vitese önceden hazırlayarak vites geçişleri sırasındaki gecikmeyi ve sarsıntıyı ortadan kaldırır.

0 km Ford C-MAX ve Grand C-MAX fiyatları listesi 2015 Model

DUONIC™, debriyaj pedalı ihtiyacını ortadan kaldırdığı için özellikle şehir içi trafiğinde daha kolay ve daha konforlu bir sürüş sağlar.

en ucuz 0 km kamyonların fiyatları,kırkayak kamyonlar,sıfır km kamyonlar ve satılık 2.el kamyon fiyatları,kredili ikinci el veya 0 km kamyon fiyatları,çift kabinli sifir kmyon kampanyaları,damperli 2 el kamyon fiyatları listesi,kredili vadeli taksitli Ticari Araçlar Fiyatı Sıfır km,Mitsubişi damperli 0km kamyon fiyatları ve kampanyalarıMitsubishi Yeni Fuso Canter yakıt tüketimi ve donanımı, sahibinden satilik ikinciel kamyonlar ve güncel Mitsubishi Yeni Fuso Canter kamyon fiyatları listesi ve kampanyaları hakkında daha geniş detaylı bilgileri yetkili Mitsubishi Fuso Canter satıcılarından alabilirsiniz.Kaynak:Mitsubishi Fuso Canter 23/10/2015Etiketler: , , , , , , , , , , ,